OZO SODAI

Tai išskirtinis projektas vertinantiems kokybę gamtos prieglobstyje, ramioje tvarkingų individualių namų aplinkoje, tenkinantis visus šiuolaikinio žmogaus poreikius: gyventi moderniame būste šalia Ozo, Akropolio prekybos centrų, Siemens arenos ir Compensa koncertų salės, tuo pačiu ramioje ir žalumos kupinoje geomorfologinio draustinio aplinkoje. Tik čia kasdien jus džiugins niekad nepabostanti gamtos kaita, išėję pasivaikščioti, kvėpuosite tyru oru, o panorėję nuvykti į miesto centrą, užtruksite vos kelias minutes.

A energetinė klasė

Ozo sodai – energetiškai efektyvūs, ekonomiški namai, išsiskiriantys puikia šilumos izoliacija, kokybiškais langais ir itin mažomis eksploatacinėmis sąnaudomis. Pastatų sandarumas garantuoja gyvenimo komfortą tiek žiemą, tiek vasarą.

Šildymas

Projekte bus įrengta individuali dujine šildymo sistema, nepriklausoma nuo miesto šilumos tinklų, aprūpinta individualia apskaita ir patalpų temperatūros reguliavimo priemonėmis. Šilumos apskaita: įrengiami skaitikliai laiptinėse esančiose kolektorinėse spintose.

Vėdinimas

Projekto Ozo sodai butuose numatyta įrengti ne tik efektyvią rekuperacinę vėdinimo sistemą, bet ir kiekviename bute pastatyti individualų rekuperatorių.

Sienos

Išorinių sienų mūras 25-38 cm storio, bei apšiltinamas 20 cm neoporo plokščių storio. Fasado apdaila- dažytas tinkas ir klinkerio plytelės.

Langai

Sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys šilti, saugūs ir ilgaamžiai 2 oro kamerų, trijų stiklų paketai su selektyviniu stiklu.

Parkingas

Kiekvienam butui yra priskirta viena automobilio parkavimo vieta, už kurią papildomai mokėti nereikia.

ŠEŠKINĖS OZAS

Šeškinės ozas šiandien – tai daugiau nei 30 hektarų ploto gamtinė oazė triukšmingame Vilniuje.

Jis prasideda Ozo–Gelvonų gatvių sankryžos kampe ir tęsiasi į šiaurės rytus, kur daugiau kaip už kilometro baigiasi nedideliu, žaviu termokarstinės kilmės ežerėliu. Čia gyvena ežiai, voverės, kiškiai, kurapkos, geniai, lakštingalos. Pavasarį pražįsta šilagėlės – Lietuvos raudonosios knygos augalas. Nuo aukštesnių ozo vietų atsiveria puikus Vilniaus miesto kraštovaizdis.

30 hektarų

Tai daugiau nei 30 hektarų ploto gamtinė oazė triukšmingame Vilniuje

Šeškinės ozas

Vertinantiems kokybę gamtos prieglobstyje, ramioje tvarkingų individualių namų aplinkoje

5 minutės

Akropolio prekybos centrai, Siemens arenos ir Compensa koncertų salės.

EUGENIJUS RAMANAUSKAS
PROJEKTĄ VALDANČIOS BENDROVĖS „BUVIS“ VADOVAS

Patikrinta kokybė, pasiteisinusi Skandinavijos šalyse ir išvystyta socialinė, inžinerinė bei susisiekimo infrastruktūra. Taip trumpai apibūdinčiau esminį „Ozo sodai“ pranašumą, kuris ir lems šio daugiabučių komplekso ilgaamžiškumą, itin geras eksploatacines savybes bei gyvenimo kokybę.

Skandinavai jau seniai suprato, kad norint turėti kokybišką būstą, reikia laikytis paprastos, bet visada pasiteisinančios taisyklės: viską iš anksto daryti gerai ir tvariai. Tik tokiu atveju galima išvengti papildomų išlaidų ir nepatogumų ateityje.

Ir kalbama ne tik apie vietą ir pastatus. Siekėme, kad preciziškai įrengtos žaidimų aikštelės vaikams, lauko terasa ar mažosios architektūros elementai šių namų gyventojams tarnautų ne vienerius metus ir taptų tikra ramybės oaze.

Kokybiški sprendimai neturi būti įgyvendinami atsisakant estetikos, todėl dėjome visas pastangas, kad namai atitiktų aukščiausius statybos standartus ir atspindėtų architektūrinę viziją.

„Ozo sodai“ – tai ne tik skandinaviško stiliaus, bet ir skandinavišką ilgaamžiškumo bei gyvenimo kokybės sampratą atitinkantis projektas.

VIETOVĖS VAIZDAI

Rinktis
butą

Rinktis
komercines patalpas

image_pdfimage_print